Zgłoszenia do klas I szkół podstawowych będą prowadzone w dniach od 1 do 8 kwietnia.
Wnioski zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej szkoły oraz na stronie Lubelskiego Portalu Oświatowego w zakładce:

aplikacje dla rodziców/kandydatów,

gdzie należy wybrać zakładkę:

elektroniczna rekrutacja do szkół podstawowych.

Widoczny będzie tam panel programu rekrutacyjnego.

 

Proces wprowadzania wniosku należy rozpocząć klikając napis „zgłoś kandydaturę”.
Następnie, postępując zgodnie ze wskazówkami podanymi w programie należy uzupełnić wniosek.
W związku z wprowadzonym stanem epidemii, ze względów bezpieczeństwa, rodzic powinien wypełnić wniosek w formie elektronicznej.

UWAGA!!!

Wypełniony wniosek rodzice drukują, podpisują i wraz z załącznikami dostarczają do jednostki pierwszego wyboru w ciągu 7 dni, począwszy od pierwszego dnia następującego po dniu wznowienia zajęć w szkołach podstawowych.

W wyjątkowej sytuacji, gdy rodzic nie będzie miał możliwości złożenia wniosku zgłoszeniowego w formie elektronicznej (w szczególności dotyczy to rodziców zamieszkałych, a nie zameldowanych w Lublinie) należy skontaktować się telefonicznie
tel. 81-744 03 22
lub e-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły prowadzona będzie od 21 do 28 kwietnia. Szczegóły znajdują się na stronie miasta.

Na stronie internetowej Miasta Lublin oraz na Lubelskim Portalu Oświatowym zostały opublikowane informacje dotyczące rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021:

https://lublin.eu/mieszkancy/aktualnosci/rusza-rekrutacja-do-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-i-klas-i-szkol-podstawowych,124,464,1.html
https://lublin.eu/mieszkancy/edukacja/aktualnosci/informacja-dotyczaca-naboru-do-szkol-podstawowych-na-rok-szkolny-20202021,461,1082,1.html
https://naborsp-kandydat.edu.lublin.eu/lublin/News

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin