Ważne informacje dla rodziców

Celiakia

Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej Dieta bezglutenowa bez przeszkód - jedz zdrowo i smacznie zapraszają do wzięcia udziału w projekcie edukacyjno - warsztatowym: Skierowany do osób w każdym wieku, mieszkających na terenie województwa lubelskiego. Szczegóły >>

ubezpPo uwzględnieniu wszystkich uwag rodziców informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie naszej szkoły będą ubezpieczeni w firmie Compensa. Składka wynosi 40 zł, suma ubezpieczenia wynosi 18 000 zł. Szkody będzie można zgłaszać telefonicznie, on-line lub osobiście (ul. Zana 32).

dzieci swietlica

KARTY ZGŁOSZEŃ można pobrać w sekretariacie szkoły, w świetlicy, u kierownika świetlicy lub na stronie internetowej szkoły w zakładce: Dla Rodziców/Dokumenty do pobrania.
Dokładnie wypełnione karty należy składać u KIEROWNIKA ŚWIETLICY w terminie do 10 kwietnia 2019 r. Ze względów organizacyjnych związanych z planowaniem ilości grup wychowawczych na rok szkolny 2019/20 prosimy o terminowe dokonywanie zapisu dzieci do świetlicy.

Przypominamy nauczycielom i rodzicom naszych uczniów o akcji Moje Miasto Bez Elektrośmieci. Bierzemy w niej udział już trzeci rok. Za oddane elektrośmieci otrzymacie naklejki (kupony Funduszu Oświatowego), które należy przynieść do naszej szkoły. Zebrane punkty wymienimy na pomoce szkolne. 

10 rad dla rodziców, które dotyczą bezpiecznego korzystania z Internetu przez dzieci

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin