Zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej nr 2  w Lublinie

w roku szkolnym 2019/20

PONIEDZIAŁEK

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

7:30 – 8:15

zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Klaudia Miszczuk

7b

3

9:15 – 10:05

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Agnieszka Wójtowicz

6

stolik II p.

12:00 – 12:45

j. polski dla cudzoziemców

Agnieszka Wójtowicz

4

stolik II p.

12:00 – 12:45

zajęcia wspierające

Anna Godula

1a

korytarz

12:15 – 13:00

zajęcia wspierające

Elżbieta Mierzejewska Szczuchniak

1b

korytarz lub biblioteka

14:00 – 14:45

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Lidia Chudzik

5

 

14:45 – 15:30

zajęcia rozwijające z informatyki
(zajęcia od listopada)

Katarzyna Pruchniak

6e, 8

200a

14:45 – 15:30

koło matematyczne

Justyna Łuczyńska

 

8

14:45 – 15:30

zajęcia wyrównawcze z chemii

Olga Łukasik

8

206

15:35 – 16:20

(co 2 tygodnie)

zajęcia z matematyki

Tomasz Lewandowski

8a

208

15:35 – 16:20

zajęcia wspierające

Ewa Markowska

7e

3 lub 9

15:35 – 16:20

tajemnice geometrii (zajęcia unijne)

Elżbieta Mierzejewska Szczuchniak

projekt

108

15:35 – 16:20 lub 15:35 – 17:10

tajemnice geometrii (zajęcia unijne)

Alina Odrzywolska

projekt

110

 

WTOREK

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

9:55 – 11:55

terapia logopedyczna

Iwona Nazaruk

1 - 3

sala przy kadrach

10:05 – 10:55

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Agnieszka Potębska

6

stolik II p.

10:55 – 11:40

j. polski dla obcokrajowców

Alina Odrzywolska

3c

korytarz

13:55 – 14:40

zajęcia ruchowe SKS

Anna Król

3c

sala gimnastyczna

14:40 – 15:25

zajęcia ruchowe dla klas 3

Iwona Opajdowska

3

sala gimnastyczna

14:45 – 15:30

WDŻ

Iwona Opajdowska

6a

209

 

ŚRODA

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

7:30 – 9:00

„Jak działa świat” – zajęcia unijne

(do końca grudnia)

Magdalena Mordel

3b

msg

9:15 – 10:05

E - English

Król Robert

 

210a

10:05 – 10:50

koło teatralne

Grażyna Bury

7

scena w świetlicy

10:55 – 11:40

E - English

Sylwia Tomczak

 

stoliki II p.

10:55 – 11:40

zajęcia wspierające naukę czytania

Jolanta Słowik – Mazur

2b

korytarz II p.

10:55 – 11:40

j. polski dla obcokrajowców

Alina Odrzywolska

3c

korytarz

13:05 – 14:40

Mali obserwatorzy mikro świata
(do końca grudnia)

Milena Niedziela

 

210a

13:55 – 14:40

E - English

Małgorzata Flis

 

0

15:35 – 16:20

Tajemnice geometrii (zajęcia unijne)

Bożena Partyka – Kołodziej

projekt

108

CZWARTEK

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

8:20 – 9:05

zajęcia z projektu unijnego

Ewa Markowska

7a, 7e

200a

10:05 – 10:50

zajęcia wspierające

Urszula Pomałecka-Paszek

2c

biblioteka

10:55 – 14:00

terapia logopedyczna

Iwona Nazaruk

1 - 3

sala przy kadrach

12:00 – 12:45

WEB 2.0

Lidia Chudzik

 

stolik II p.

13:55 – 14:40

(co 2 tygodnie)

zajęcia z matematyki

Tomasz Lewandowski

8c

9

14:45 – 15:30 lub 15:35 – 16:20

zajęcia wspierające

Bożena Partyka - Kołodziej

1c

108

14:45 – 15:30

E - English

Barbara Jakubiec

8a

1

15:35 – 16:20

koło historyczne

Ewa Warowna

4 - 8

206

15:30 – 17:00

SKS – piłka siatkowa

Iwona Opajdowska

 

sala gimnastyczna

16:25 – 17:10

chór

Małgorzata Matras – Kuśmirek

4 - 8

207

 

PIĄTEK

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

8:20 – 9:05

j. polski z cudzoziemcami

Grażyna Bury

 

stoliki II p.

9:15 – 10:05

 

korytarz

10:05 – 10:50

j. polski dla cudzoziemców

Agnieszka Wójtowicz

4

stolik II p.

10:05 – 10:50

zajęcia rozwijające z j. polskiego

Agnieszka Potębska

6

stolik II p.

10:05 – 10:50

koło teatralne

Grażyna Bury

6

scena w świetlicy

10:05 – 10:50

zajęcia wspierające

Ewa Markowska

4b

korytarz

 

 

SOBOTA

Godziny

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Uczestnicy

klasa

Sala

9:00 – 10:30

Koło Misyjne

(Grupa Różańcowo – Misyjna)

Katarzyna Piasecka

4 - 8

przy Kościele M.B Fatimskiej

 

Inne propozycje:

(wyjścia zgodnie z harmonogramem imprez)

Rodzaj zajęć

Nazwisko i imię nauczyciela

Koło turystyczno - krajoznawcze

Hanna Głos, Katarzyna Pruchniak

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin