Rada Rodziców

Szanowni Rodzice
W poniedziałek 7 września odbyły się wybory Prezydium Rady Rodziców, w którego skład weszli:
Izabela Pastuszko - Przewodnicząca;
Dorota Rola - Zastępca;
Anna Hawryło - Sekretarz;
Zofia Siuda - Skarbnik,
Katarzyna Wachowska; Monika Wołoszko i Marcin Domaciuk.

Zebranie Trójek Klasowych, na którym przedstawimy propozycje działań Prezydium Rady Rodziców SP2 na rok szkolny 2020/21 odbędzie się 5 października o 17.30.
Liczymy na Państwa obecność i wspólne wyznaczenie kierunków naszych działań, w tym omówienie tematu składek na Radę Rodziców.

Przypominamy, że termin zebranie przez Skarbników klasowych składek na ubezpieczenie w wysokości 40 zł mija ostatecznie 18.09.2020.
W przyszłym tygodniu prześlemy nowy numer konta Rady, na który prosimy przelać pieniądze.
Do każdego przelewu niezbędna jest wypełniona przez Państwa deklaracja dostarczona przez Wychowawców klas wraz z listą podczas zebrań.

Izabela Pastuszko – Przewodnicząca Rady Rodziców

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jako Prezydium Rady Rodziców zwracamy się z prośbą o przelanie pieniędzy za ubezpieczenie na numer konta (Nowy): Odbiorca.: Zofia Siuda, 50 1020 3147 0000 8602 0149 2271 w tytule przelewu prosimy o podanie klasy oraz ilości osób ubezpieczonych oraz ilości dzieci ogółem w klasie oraz kwotę przelewu (np. 2b, ubez.15/20 osób ogółem, 600 zł) plus dopisek: Rada Rodziców

 

Na walnym zgromadzeniu Rady Rodziców (dnia 16.09.2016r.) podjęto uchwałę w sprawie zmiany punktu 2 Rozdział IV DZIAŁ II Regulaminu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Kochanowskiego w Lublinie, który przyjmuje brzmienie: Za ważny uznaje się głos, jeżeli na karcie do głosowania postawiono znak "X" obok przynajmniej jednego z kandydatów.

 REGULAMIN RADY RODZICÓW 

 Nowy sposób aktywizacji uczniów i rad rodziców - poradnik w ramach projektu Instytutu Inicjatyw Pozarządowych BU 

 

 

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin