Ogłoszenia

uwaga wane logoSzanowni Rodzice

Informujemy, że pomimo strajku w szkole, zaplanowane na kwiecień i maj wycieczki klasowe odbędą się wg wcześniej ustalonego harmonogramu.

 

W dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. świetlica sprawuje opiekę w godz. 6.00 - 18.00.

W dniach 18 i 19 kwietnia 2019 r. świetlica sprawuje opiekę nad dziećmi wcześniej zgłoszonymi do kierownika świetlicy w godz. 7.00- 15.00.

Dodatkowo wolnymi dniami od zajęć dydaktycznych w Szkole Podstawowej nr 2 są: 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja 2019 r. Szkoła organizuje w tych dniach zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie u kierownika świetlicy dzieci potrzebujących opieki w w/w tych dniach.

Stołówka szkolna w tych dniach nie wydaje posiłków, koszt tych posiłków nie był wliczany do opłaty za obiady w miesiącu kwietniu w związku z powyższym nie trzeba robić odpisów.

wazneSzanowni Państwo

W szkole trwa akcja strajkowa - do odwołania.
W związku z powyższym nie odbywają się zajęcia edukacyjne. Nauczyciele, którzy podjęli pracę, będą zapewniać opiekę świetlicową i bezpieczeństwo dzieci.
Na bieżąco i natychmiast będziemy informować Państwa o podejmowanych nowych decyzjach w miarę rozwoju sytuacji.

Rodzice dzieci, które nie będą w tym czasie korzystać z obiadów, mogą dokonać odpisu zgłaszając to osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 81 744 03 22 (sekretariat).

Uprzejmie proszę o zrozumienie i wyrozumiałość.

Dyrektor szkoły

koziolekSzanowni Państwo,
28 marca Wydział Strategii i Przedsiębiorczości wraz z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta organizują na Wydziale Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego III edycję konferencji "Inżynierowie dla Lublina". Wydarzenie skierowane jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz ich rodziców.
Celem konferencji jest promocja szkolnictwa zawodowego oraz technicznych kierunków kształcenia, a w konsekwencji pracy w lubelskim przemyśle. Uczniowie w godzinach 8:30 – 13:30 będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną lubelskich szkół zawodowych oraz poznania firm przemysłowych prowadzących działalność na terenie miasta Lublin.

Banner PIT w Lublinie

Drogi mieszkańcu - rozlicz swój PIT w Lublinie! Dzięki temu podatek dochodowy wróci do Ciebie i Twoich dzieci w postaci remontów szkół, przedszkoli, ścieżek rowerowych oraz nowych placów zabaw i miejsc w żłobkach. Deklaracja podatkowa ze wskazaniem Lublina jako miejsca zamieszkania, pozwoli wziąć udział w loterii z nagrodami, która startuje po 1 maja. Szczegóły na www.lublin.eu/pit . Zadbaj o swoje miasto i rozlicz swój PIT w Lublinie.

Prezydent Miasta Lublin
dr Krzysztof Żuk

egzaminPróbny egzamin klas ósmych odbędzie się w dniach 6, 7, 8 marca 2019r. Uczniowie klas ósmych przychodzą w tych dniach w strojach galowych na godz. 7.40. Przynoszą ze sobą przybory kreślarskie, 2 długopisy z czarnym wkładem oraz legitymację szkoną. Egzamin rozpoczyna się o godz. 8.00.
W dniach 6, 7, 8 marca 2019r. lekcje w klasach IV-VIII będą odbywały się według zmienionego planu, który zostanie podany w poniedziałek 4 marca.

paczka dla bohateraPaczka dla bohatera ma na celu pomoc kombatantom, ludziom, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju a teraz potrzebują pomocy.
Od 26.11 do 14.12 będziemy zbierać:
produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe,cukier, olej , syropy, witaminy,kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery etc.

Przynieś elektrośmieci i baterie!

W zamian otrzymamy bezpłatne pomoce dydaktyczne!

Termin zbiórki

 26 - 30 listopada

Porozumienie RoweroweZachęcamy do udziału w ankiecie http://lublinrowerem.pl/ankieta/ skierowanej do lubelskich rowerzystów i rowerzystek. Jest to jedno z pierwszych badań na temat opinii i oczekiwań lubelskiego środowiska rowerowego. Poprzez poniższe 20 pytań chcemy dowiedzieć się jak się Wam jeździ rowerem po Lublinie. Chcemy wiedzieć gdzie (i jakiej) potrzebujecie infrastruktury rowerowej, co można poprawić w kwestii bezpieczeństwa jazdy rowerem po mieście. Odpowiedzi zbieramy do 30 listopada 2018!

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!
Porozumienie Rowerowe

100niepodleglosc

9 listopada 2018 roku o symbolicznej godzinie 11.11 nasza szkoła bierze udział w do wydarzeniu „Rekord dla Niepodległej” - wspólnie zaśpiewamy 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

NAUCZYCIEL NA MEDAL - Oddaj swój głos na Nauczyciela na Medal!

Ruszyło głosowanie w ramach plebiscytu Kuriera Lubelskiego NAUCZYCIEL NA MEDAL.
Z naszej szkoły nominowali Państwo nauczycieli klas I-III - panią Annę Studzińską-Godulę oraz panią Jolantę Gawdzik.
https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1002315/?groupId=18077
Z klas IV-VIII nominowana została pani Magdalena Mokicka.
https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1002319/?groupId=18125

Pierwszy etap plebiscytu rozpoczyna się w piątek 26 października i będzie trwał do wtorku 20 listopada do godz. 20.00

Przypominamy, że składkę na ubezpieczenie należy wpłacić do skarbnika klasowego. Skarbnik klasowy przelewa całość na konto Rady Rodziców:
Bank Pocztowy

58 1320 1537 3280 2085 3000 0001

i przesyła na mail Rady Rodziców (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.listę z odnotowanymi wpłatami. Bardzo prosimy, żeby numer klasy był podany cyfrą arabską.
Prezydium Rady Rodziców

Informujemy Państwa, że w dzienniku Synergia Librus zostały udostępnione plany lekcji obowiązujące od dnia 24.09.2018r. (poniedziałek).

Jednocześnie przepraszamy, że nie spełniamy każdej z licznych indywidualnych próśb zgłoszonych przez Rodziców w sprawie organizacji pracy szkoły i czasu pracy Ich dziecka.

Było to niemożliwe z powodów niezależnych od twórców planu i dyrekcji szkoły.

OGŁOSZENIE

Z dniem 1 listopada 2015 r. cena obiadów szkolnych dla uczniów wynosi 3,00 z, a dla pracowników 6,00 zł.

________________________________________

Kierownik świetlicy przypomina o konieczności złożenia pisemnego zgłoszenia ucznia do korzystania ze STOŁÓWKI SZKOLNEJ na rok szkolny 2017/2018.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin