Ogłoszenia

paczka dla bohateraPaczka dla bohatera ma na celu pomoc kombatantom, ludziom, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju a teraz potrzebują pomocy.
Od 26.11 do 14.12 będziemy zbierać:
produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe,cukier, olej , syropy, witaminy,kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery etc.

Przynieś elektrośmieci i baterie!

W zamian otrzymamy bezpłatne pomoce dydaktyczne!

Termin zbiórki

 26 - 30 listopada

Porozumienie RoweroweZachęcamy do udziału w ankiecie http://lublinrowerem.pl/ankieta/ skierowanej do lubelskich rowerzystów i rowerzystek. Jest to jedno z pierwszych badań na temat opinii i oczekiwań lubelskiego środowiska rowerowego. Poprzez poniższe 20 pytań chcemy dowiedzieć się jak się Wam jeździ rowerem po Lublinie. Chcemy wiedzieć gdzie (i jakiej) potrzebujecie infrastruktury rowerowej, co można poprawić w kwestii bezpieczeństwa jazdy rowerem po mieście. Odpowiedzi zbieramy do 30 listopada 2018!

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!
Porozumienie Rowerowe

100niepodleglosc

9 listopada 2018 roku o symbolicznej godzinie 11.11 nasza szkoła bierze udział w do wydarzeniu „Rekord dla Niepodległej” - wspólnie zaśpiewamy 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

NAUCZYCIEL NA MEDAL - Oddaj swój głos na Nauczyciela na Medal!

Ruszyło głosowanie w ramach plebiscytu Kuriera Lubelskiego NAUCZYCIEL NA MEDAL.
Z naszej szkoły nominowali Państwo nauczycieli klas I-III - panią Annę Studzińską-Godulę oraz panią Jolantę Gawdzik.
https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1002315/?groupId=18077
Z klas IV-VIII nominowana została pani Magdalena Mokicka.
https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1002319/?groupId=18125

Pierwszy etap plebiscytu rozpoczyna się w piątek 26 października i będzie trwał do wtorku 20 listopada do godz. 20.00

Przypominamy, że składkę na ubezpieczenie należy wpłacić do skarbnika klasowego. Skarbnik klasowy przelewa całość na konto Rady Rodziców:
Bank Pocztowy

58 1320 1537 3280 2085 3000 0001

i przesyła na mail Rady Rodziców (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.listę z odnotowanymi wpłatami. Bardzo prosimy, żeby numer klasy był podany cyfrą arabską.
Prezydium Rady Rodziców

Informujemy Państwa, że w dzienniku Synergia Librus zostały udostępnione plany lekcji obowiązujące od dnia 24.09.2018r. (poniedziałek).

Jednocześnie przepraszamy, że nie spełniamy każdej z licznych indywidualnych próśb zgłoszonych przez Rodziców w sprawie organizacji pracy szkoły i czasu pracy Ich dziecka.

Było to niemożliwe z powodów niezależnych od twórców planu i dyrekcji szkoły.

OGŁOSZENIE

Z dniem 1 listopada 2015 r. cena obiadów szkolnych dla uczniów wynosi 3,00 z, a dla pracowników 6,00 zł.

________________________________________

Kierownik świetlicy przypomina o konieczności złożenia pisemnego zgłoszenia ucznia do korzystania ze STOŁÓWKI SZKOLNEJ na rok szkolny 2017/2018.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin