Sukcesy 2014/2015

DSC09153Laureaci konkursu plastycznego "Czarcia Łapa": Martyna Pawłat VId- I nagroda, Jakub Dzikowski VId- wyróżnienie. Pozostali uczniowie - udział w wystawie na zamku lubelskim12.06.2015.

Grażyna Nóżka - nauczyciel plastyki

20150513 135057W tym roku nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces lekkoatletyczny. Zostali v - ce mistrzami Lublina w czwórboju lekkoatletycznym ( rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 1000m i na 60m ). Sukces tym większy ponieważ pierwszy raz w historii zdobyli srebrny medal w tej konkurencji i wystąpili w zawodach wojewódzkich zajmując dobre 9 miejsce.

DSC 415128 maja w lubelskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Prezydenta Miasta Lublin pt. „Wesoły Lublin” zorganizowanego z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Na konkurs wpłynęło blisko tysiąc prac wykonanych przez dzieci z lubelskich szkół oraz przedszkoli.
Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Siwko i Katarzyna Paszek z kl. IVb. Obydwie zajęły ex aequo II miejsce w kategorii klas IV-VI.

P101009323 maja w Komendzie Miejskiej Policji w Lublinie, odbył się XV finał konkursu Wiedzy Prewencyjnej ,,Jestem Bezpieczny”. Konkurs przygotował i przeprowadził Zespół ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji. W jury zasiedli także przedstawiciele WORD w Lublinie oraz Urzędu Miasta Lublin. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI: Adrian Zygmunt z klasy IVb, Małgorzata Tarkowska z klasy Vb oraz Grzegorz Lakutowicz z klasy VIb.

DSC 230212 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego dla uczniów klas 1-3. Uczniowie prezentowali krótkie utwory w języku angielskim z kanonu literatury dziecięcej. Występy oceniane były przez niezależne jury - przedstawiciela wydawnictwa Macmillan oraz szkoły językowej Lingoland. Uczennica naszej szkoły Daria Abramczuk z klasy II b zajęła I miejsce ex aequo z inną dziewczynką ze Szkoły Podstawowej nr 34. 

konkurs poezji i literacki 024Ogłoszony przez Sejm RP rok Jana Pawła II, obfituje w inicjatywy poświęcone naszemu Świętemu Papieżowi. Jedną z nich był konkurs „Z Janem Pawłem II pod Krzyżem”, organizowany przez Parafię Świętego Krzyża w Lublinie. 3 uczennice z naszej Szkoły zostały wyróżnione za prace wykonane na ten konkurs. 

konkurs poezji8 maja 2015 r, uczennice klasy 6d – Wiktoria Łubkowska i Karolina Kozyra – wzięły udział w III Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”, poświęconym twórczości Jana Pawła II, organizowanym przez Ośrodek nr 1 „Teatr” Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

DSC08946Laureat I nagrody Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczo-Plastycznego "Zwiastuny wiosny" w SP 32

Grażyna Nóżka - nauczyciel plastyki

konkurs papieski 2015 05922 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 51, odbyła się siódma edycja Międzyszkolnego Konkursu: „Pielgrzymi szlak Ojca Świętego Jana Pawła II - VII pielgrzymka do Ojczyzny”. W konkursie wiedzy 2 miejsce zajęła uczennica klasy 5b – Agata Zaborska. W konkursie na grę planszową zwycięzcami zostali Magdalena i Jarosław Pastuszak – uczniowie klasy 5c. 

P101059621.04.2015 w Szkole Podstawowej Nr 44 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Do konkursu przystąpili uczniowie klas drugich i trzecich wyłonieni w eliminacjach klasowych. Na szczególną uwagę i uznanie zasługują laureaci konkursu:
Hanna Krajka i Daria Abramczuk - zdobyły I miejsce w kategorii klas II 
Justyna Kufel i Alicja Podolska - zdobyły II miejsce w kategorii klas III

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin