Sukcesy 2012/2013

Konkurs historyczny „Galileo” organizowany był przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Tytuł laureata w konkursie uzyskali:

Mikołaj Łukasik z kl. Vb

Kornel Klamut z kl. VIe

 

Gimnazjum nr 3 w Lublinie zorganizowało konkurs dla uczniów klas szóstych „Mapa krajów anglojęzycznych”. 

II miejsce w tym międzyszkolnym konkursie zdobyła uczennica z kl.6c, Katarzyna Mazurek a wyróżnienie zdobyła Antonina Dolecka z kl.6e.

Gratulujemy!!!

7 czerwca 2013 w Gimnazjum nr 1 odbył się konkurs piosenki w języku obcym. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klas szóstych Natalia Niderla z kl.6b i Maryla Hałabis z kl.6a. Maryla, z piosenką „Stay” Rhianny, zdobyła I miejsce,  a Natalia z piosenką „Chasing pavements” Adele, zdobyła II miejsce. 

Gratulujemy!!!

W Teatrze Starym odbyło się wręczenie nagród w Ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego FOX. Z naszej szkoły dwie nagrody za wynik „dobry” otrzymali uczniowie klasy 4b: Karolina Kienig i Grzegorz Lakutowicz.

Gratulujemy!!! Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Dnia 24 maja w gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Wśród tych, którzy mogą poszczycić się takim tytułem znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

 

Dnia 9 maja 2013 r. odbył  się konkurs recytatorski pt. „Cuda i dziwy w poezji dziecięcej” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 30 w Lublinie.

Naszą szkołę reprezentowali:  Karolina Stanisławska z kl. I B, Oliwia Ścibor z kl. I B pod kierunkiem p. M. Adamczyk-Kuli oraz Kamil Warowny z kl. 0 A pod kierunkiem p. D. Baran. Wszyscy pięknie recytowali swoje wiersze.

Najmłodszy uczestnik konkursu z naszej szkoły - Kamil Warowny otrzymał wyróżnienie za recytację i interpretację wiersza J. Ficowskiego  „Dom, w którym śmieszy”.

9 maja 2013r. odbyło się u Prezydenta Miasta Lublin uroczyste podsumowanie konkursu "Europejski Lublin" w ramach VI Edycji Lubelskiego Dnia kultury.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie zorganizowała w kwietniu konkurs poświęcony legendom o Lublinie. Konkurs składał się z trzech części: prezentacja i omówienie plakatu reklamującego wybraną legendę o Lublinie, quiz wiedzy oraz „wiem, co czytam”.

 

 W  środę 24 kwietnia 2013r. o godz. 16.00 w świetlicy naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w  Międzyszkolnym Konkursie "Las naszym skarbem". Wśród uczniów naszej szkoły znaleźli się laureaci: I miejsce w kategorii klas pierwszych zajął Kacper Pachoł z klasy Ic i III miejsce w kategorii klas drugich zajęła Katarzyna Paszek z z klasy IIb. Wyróżnione zostały także prace: Jana Kołodzieja, Krzysztofa Komsty, Klaudii Boras, Patrycji Domin, Adrianny Łepek, Marii Pawłowskiej, Piotra Rzążewskiego, Kacpra Joć i Jakuba Kasperka.

25 kwietnia 2013 w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego odbył się Koncert laureatów X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Europejskiej. Wśród 19 zaprezentowanych piosenek zgromadzeni goście usłyszeli utwór Adele „Chasing Pavements”, który zaśpiewała uczennica naszej szkoły Natalia Niderla z kl.6b. Natalię przygotowały do występu p. A. Borek i p. M. Kuśmirek.

25 kwietnia 2013 Szkoła Podstawowa nr 34 zorganizowała międzyszkolny konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas I-III. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Martyna Jachacz z kl.3d, przygotowana przez p. E. Markowską i Wiktoria Małek z kl. 3b, przygotowana przez p. A. Borek. Dziewczynki zaśpiewały piosenki „I’m happy” i „Bugs”. Obydwie dziewczynki zdobyły wyróżnienia. Gratulujemy!!!

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin