W kolejnej odsłonie rywalizacji sportowej szkół Miasta Lublin nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze. Chłopcy klas VI i młodsi dotarli do ćwierćfinałów w mini piłce nożnej, w mini siatkówce otarli się o medal zajmując IV miejsce. Nasi starsi uczniowie z klas VII-VIII uplasowali na fantastycznych miejscach. Chłopcy - 4 miejsce w Drużynowej Lidze lekkoatletycznej ( miejsca indywidualne - I miejsce w skoku wzwyż, II i III w skoku w dal, III miejsce w sztafecie 4 x 100m), dziewczęta natomiast zajęły II miejsce drużynowo w wyżej wymienionych zawodach ( indywidualnie - I miejsce w sztafecie 4x 100m, I i II w skoku w dal oraz II w biegu na 100 m). Największym naszym sukcesem był start w Finale Województwa Lubelskiego i srebrny medal !!!!!! naszej uczennicy Julii Wójcik w skoku w dal i rekordem szkoły 4,85 cm.

Udane występy mieli również uczniowie klas VI w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Może nie zajęli medalowych miejsc, ale popisali się fantastycznymi startami indywidualnymi i dobrymi wynikami. Można powiedzieć że ten rok dla naszych sportowców z naszej szkoły był bardzo udany i życzymy im powodzenia w następnym roku.