28 maja 2019 – to był dobry dzień. Uczniowie z naszej szkoły brali udział w zawodach Międzyszkolnej Ligi Lekkoatletycznej „Czwartki Lekkoatletyczne” na stadionie Startu. Zdobyliśmy 6 medali. Nasi bohaterowie:
Alicja Krasoń – złoty medal w skoku w dal i brązowy w biegu na 600 m,
Julia Karczmarz – złoty medal w biegu na 600 m i srebrny w rzucie piłeczką palantową
Natalia Mazurkiewicz – srebrny medal w biegu na 60 m i srebrny medal w skoku w dal.

Amelia Rola, Alicja Zalewska, Zuzanna Ogrodowczyk, Kinga Kaczor, Gabriela Koguciuk, Szymon Gawrylak, Michał Jędruch to pozostała część zespołu, która nie stanęła na podium, ale zdobyła cenne punkty dla szkoły. Wszystkim gratulujemy występów!!!!! Dla większości była to okazja do poprawienia swoich życiowych wyników. Życzymy dalszych sukcesów w sporcie i nie tylko!!!