Wyniki tegorocznej Kampanii zostały ogłoszone 10 czerwca, w sobotę o godz.15:00, podczas pikniku na Placu Teatralnym, z okazji zakończenia Rowerowego Maja.
Uczniowie naszej szkoły w maju przyjechali do szkoły rowerami i hulajnogami łącznie 1519 razy. W kampanii wzięło udział 163 uczniów kl. IV-VI.
W naszej szkole zwycięską klasą okazała się klasa 5B, której to uczniowie przyjechali do szkoły łącznie 219 razy. II miejsce zajęła klasa 5c – 202 przyjazdy, III m-ce klasa 5a – 193 przyjazdy.
Podczas Pikniku na Placu Teatralnym zorganizowanym z okazji zakończenia Rowerowego Maja, pani Jolanta Jurkowska z rąk organizatorów odebrała nagrodę dla najlepszej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Nagrodą jest voucher od MOSiR – 180 minut dla całej klasy na Aqua Lublin. Przewidziane zostały również nagrody indywidualne dla uczniów, którzy przyjechali do szkoły przynajmniej 13 razy. Takich uczniów w naszej szkole jest aż 58. Nagrodami dla nich są oświetlenia rowerowe, które zostały przekazane 20 czerwca podczas podsumowującego spotkania w Ratuszu ze szkolnymi koordynatorami kampanii Rowerowy Maj.
Wszystkim uczniom biorącym udział w tegorocznej kampanii dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję na liczny udział w kolejnych.
GRATULUJEMY

Koordynatorzy kampanii: Jolanta Jurkowska, Hanna Głos

  

  • p1
  • p2
  • p3
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • zdjęcie tytulowe

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin