1W naszej szkole organizujemy cykliczną wystawę prac plastycznych naszych uczniów na temat przeczytanych książek. Dzieci w formie plastycznej reklamują swoim rówieśnikom przeczytaną przez siebie książkę, a wypożyczoną w naszej bibliotece. Prace pojawią się na korytarzu pierwszego piętra. Najpiękniejsze zostaną nagrodzone na zakończenie pierwszego półrocza. Zachęcamy wszystkich uczniów do przygotowywania rysunków po przeczytaniu ciekawej książki i przyniesienia ich do biblioteki szkolnej. Dziękujemy dzieciom za ogromne zaangażowanie w reklamę książek ze szkolnej biblioteki.


W naszej szkole organizujemy cykliczną wystawę prac plastycznych naszych uczniów na temat przeczytanych książek. Dzieci w formie plastycznej reklamują swoim rówieśnikom przeczytaną przez siebie książkę, a wypożyczoną w naszej bibliotece. Prace pojawią się na korytarzu pierwszego piętra. Najpiękniejsze zostaną nagrodzone na zakończenie pierwszego półrocza. Zachęcamy wszystkich uczniów do przygotowywania rysunków po przeczytaniu ciekawej książki i przyniesienia ich do biblioteki szkolnej. Dziękujemy dzieciom za ogromne zaangażowanie w reklamę książek ze szkolnej biblioteki.

Beata Góra wraz z uczniami z Koła Bibliotecznego
Milena Niedziela wraz z Samorządem klas I-III

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • A
  • B

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin