90-lecie Szkoły

Powróćmy jeszcze raz do JUBILEUSZU naszej szkoły :-)

 

90 - lecie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie - czołówka from JS Media on Vimeo.

Jubileusz szkoły to czas do refleksji nad minionym okresem, okazja do niecodziennych wydarzeń, to nowe zobowiązania mające podtrzymać tradycję minionych lat. 90 – lecie powstania szkoły oraz 50 – lecie nadania imienia Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie miało wyjątkowy przebieg. Czas szczególnego świętowania rozpoczęła msza społeczności szkolnej oraz gości w kościele parafialnym pw Matki Boskiej Fatimskiej. Mszę świętą odprawił rektor seminarium diecezji lubaczowsko – zamojskiej ks. dr Franciszek Nieckarz w asyścieks. Józefa Łukasza i ks. Waldemara Sądeckiego.

Fotografie z obchodów jubileuszu NASZEJ SZKOŁY - festyn "Żyjmy zdrowo i renesansowo".

053 90lecie SP2Piątek 19 września 2014r. rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą w kościele Matki Bożej Fatimskiej.

W czwartek 18-09-2014 r. o godz. 12.00 - tuż po hejnale na schodach lubelskiego Ratusza, członkowie naszej szkolnej społeczności mieli okazję czytania utworów Jana Kochanowskiego.

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które choć minione na zawsze pozostają w pamięci. Czas je porządkuje, dodaje blasku, a taki dzień jak dzisiejszy przywołuje wspomnienia wydarzeń i ludzi, których ofi arność i praca zdecydowały o rozwoju szkoły i sukcesie uczniów. Wszystkim, których los splatał się z historią Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie: dyrektorom szkoły, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom i rodzicom oraz tym, którzy wspierali Szkołę przez te długie lata - naszym Przyjaciołom bardzo serdecznie dziękuję.

LOGO SZKOŁA wwwSerdeczne podziękowania dla WSZYSTKICH, którzy przyczynią się do uświetnienia tej bardzo ważnej szkolnej uroczystości. Z WAMI jest nam - społeczności SP 2 FANTASTYCZNIE. Dziękujemy!!!

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin