Sport 2015/2016

01Piłkarze nożni SP 2 w Lublinie rozpoczęli rozgrywki w Mistrzostwach Szkół Podstawowych. Chłopcy w pierwszej fazie rozgrywek, rozegrali mecze z drużynami SP 52, SP 45 i SP 38. Wygrali wszystkie spotkania ( 4:0 , 2:1, 2:1 ) dzięki czemu awansowali do następnej fazy rozgrywek, wychodząc z pierwszego miejsca w grupie. Gratulacje !!!

IMG 0275

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie, w ramach zajęć wychowania fizycznego regularnie pływają. Klasy IV - VI pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego, a jednocześnie doświadczonych instruktorów pływania, uczą się i doskonalą swoje umiejętności na basenie przy ulicy Łabędziej.

DSCF1732Uczniowie naszej szkoły w dniu 09.02.2016 , godnie reprezentowali SP 2 w Mistrzostwach Lublina w Sumo. Przygotowani przez nauczyciela wychowania fizycznego Pawła Kuśmirka, walczyli w różnych kategoriach wagowych. Drużyna składająca się z dziewięciu osób wywalczyła dziewięć medali dzięki czemu Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie uplasowała się na wysokim, drugim miejscu

WP 20151003 11 17 18 ProPiękny sobotni poranek 3 października, zmobilizował nasze siły i wybraliśmy się na pierwszą, jesienną wycieczkę rowerową nad Zalew Zembrzycki. Uczestnikami byli uczniowie klas V i VI. Pierwszy odpoczynek w naszym ulubionym miejscu – siłownia i plac zabaw. Tutaj zregenerowaliśmy nasze siły i po krótkiej przerwie ruszyliśmy dalej. Widoki przecudowne – było się czym zachwycać. Na kolejnej wycieczce planujemy objechać dookoła zalew. Czekamy na słoneczną sobotę i chętnych uczniów. 

JDSCF0518esienna edycja „Czwartków lekkoatletycznych” zakończyła się zawodami 22 września 2015. Nasi uczniowie 4 razy stawali na podium w celu odebrania dyplomu za osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Wiosną 2016r ruszy wiosenna edycja „Czwartków lekkoatletycznych” i mamy zamiar w niej startować z nowymi siłami. Uczniom – zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałej pracy.

DSCF052417 września 2015r uczniowie klas IV-VI naszej szkoły brali udział w zawodach międzyszkolnych organizowanych przez Lubelskie Towarzystwo Lekkoatletyczne - „Czwartki lekkoatletyczne” na stadionie Startu. Wszyscy walczyli dzielnie, poprawiali swoje „życiowe” wyniki i zdobywali dyplomy. Startowali w następujących konkurencjach – bieg na 60 m, skok w dal, bieg na 300 m, bieg na 1000 m, rzut piłeczką palantową. Reprezentanci szkoły i ich wyniki...

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin