Ogłoszenia

Informujemy Państwa, że w dzienniku Synergia Librus zostały udostępnione plany lekcji obowiązujące od dnia 24.09.2018r. (poniedziałek).

Jednocześnie przepraszamy, że nie spełniamy każdej z licznych indywidualnych próśb zgłoszonych przez Rodziców w sprawie organizacji pracy szkoły i czasu pracy Ich dziecka.

Było to niemożliwe z powodów niezależnych od twórców planu i dyrekcji szkoły.

ZEBRANIE RODZICÓW DZIECI KORZYSTAJĄCYCH ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ odbędzie się 27 WRZEŚNIA 2018 r. (czwartek) w świetlicy szkolnej o godz. 17.00.
ZAPRASZAMY!

Giganci Programowania

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/

aniaPogrążeni w smutku zawiadamiamy, że w dniu 25 sierpnia 2018r. odeszła nasza koleżanka - v-ce dyrekror szkoły Anna Zakościelna.
W zmarłej straciliśmy dobrą, życzliwą, otwartą na innych osobę - przyjaciela.
Msza święta, na której ją pożegnamy odbędzie się 29.08.2018r. o godz. 14.00 w kościele Matki Bożej Fatimskiej przy ul. Tuwima, zaś pogrzeb będzie miał miejsce na cmentarzu w Głusku.

Dyrektor szkoły - Danuta Giletycz

witaj szkolo18.15 - klasy I - sala gimnastyczna
8.30 - klasy II, III oraz V - w salach lekcyjnych
9.30 - Msza Św. W Kościele p.w. Serca Jezusowego
10.30 - klasy IV - sala gimnastyczna
            klasy VI, VII oraz VIII - w salach lekcyjnych

Herb Miasta LublinMiasta Lublin i Rada Miasta Lublin zapraszają na Mszę św. i wspólną modlitwę za Lublin i jego mieszkańców, w dniu 13 czerwca br. o godzinie 18.30 w kościele pw. Nawrócenia św. Pawła, którą poprzedzi o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe. 11 czerwca (poniedziałek), o godz. 19.15, w ramach obchodów Dnia Patrona Lublina, odbędzie się, w tej historycznej świątyni, okolicznościowy koncert w wykonaniu wokalistki Dominiki Świątek, aktorki Teatru Hybrydy.

Więcej na stronie: https://lublin.eu/urzad-miasta-lublin/aktualnosci/dzien-patrona-lublina

happy family sportChcesz poćwiczyć z mamą, z tatą?
Zapraszamy na zajęcia sportowe Uczniów naszej szkoły wraz z Rodzicami w sobotę 26 maja w godz. 9.00-12.00 na boisko szkolne. Obowiązuje strój sportowy. W razie deszczu przynosimy zmienne obuwie (zajęcia w sali gimnastycznej). Zapisy chętnych u p. Bożeny Kołodziej i p. Iwony Opajdowskiej - ilość miejsc ograniczona.

sowaJeśli chcecie się zmierzyć z najlepszymi, zapraszam do konkursu na najlepszego ANGLISTĘ klas czwartych naszej szkoły. Konkurs "As Smart As An Owl" czyli "Mądry Jak Sowa" odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 8.20. Szczegółowe informacje u p. Małgorzaty Flis

OGŁOSZENIE

Z dniem 1 listopada 2015 r. cena obiadów szkolnych dla uczniów wynosi 3,00 z, a dla pracowników 6,00 zł.

________________________________________

Kierownik świetlicy przypomina o konieczności złożenia pisemnego zgłoszenia ucznia do korzystania ze STOŁÓWKI SZKOLNEJ na rok szkolny 2017/2018.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin