Granice obwodów publicznych szkół podstawowych mających siedzibę na obszarze gminy Lublin na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r., które mają zastosowanie do uczniów rozpoczynających realizację obowiązku szkolnego w klasie pierwszej odpowiednio od dnia 1 września 2017 r. i od dnia 1 września 2018 r.

Abramowicka str. parzysta od 2 do 16 i str. nieparzysta od 1 do 45,
Tadeusza Boya Żeleńskiego,
Brata Alberta,
Tadeusza Brezy,
Władysława Broniewskiego,
Władysława Cholewy,
Romana Dmowskiego,
Adolfa Dygasińskiego,
Aleksandra Fredry,
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,
Aleksandra Gierymskiego,
Głuska str. parzysta od 2 do 16, str. nieparzysta od 1 do 3,
Grunwaldzka,
Józefa Hallera,
Hubalczyków,
Jarosława Iwaszkiewicza,
Mieczysława Jastruna,
Franciszka Salezego Jezierskiego,
Zygmunta Klukowskiego,
Jana Kochanowskiego,
Oskara Kolberga,
Stanisława Konarskiego,
Janusza Korczaka,
Marii Kuncewiczowej,
Władysława Kunickiego str. nieparzysta od 183 do 231 i str. parzysta od 132 do 256,
Tadeusza Kutrzeby,
Eugeniusza Kwiatkowskiego,
Jerzego Kwiecińskiego,
11 Listopada,
Waleriana Łukasińskiego str. nieparzysta od 17 do 41 i str. parzysta od 20 do 48,
Stanisława Maczka,
Makowa str. parzysta od 2 do 30,
Kornela Makuszyńskiego,
Matejki Jana str. nieparzysta od 7 do 31,
Piotra Michałowskiego,
Adama Mickiewicza str. nieparzysta od 29 do 53 i str. parzysta od 2 do 32,
Stanisława Mikołajczyka,
Nadrzeczna str. nieparzysta od 29 do końca i str. parzysta od 8 do końca,
Nasienna,
Obrońców Lublina,
Wojciecha Oczki,
Leopolda Okulickiego,
Orląt Lwowskich,
Aleksandra Orłowskiego,
Elizy Orzeszkowej,
Mikołaja Pajdowskiego,
Iwana Pawłowa str. parzysta od 58 do 76 i str. nieparzysta od 63 do 87,
Tadeusza Piskora,
Jana Pocka,
Janiny Porazińskiej,
Powojowa,
Powstańców Warszawy,
Władysława Raczkiewicza,
Edwarda Raczyńskiego,
Mikołaja Reja str. parzysta od 2 do 108 i str. nieparzysta od 1 do 17,
Tadeusza Rejtana,
Stefana Roweckiego,
Sadowa,
Henryka Siemiradzkiego str. parzysta od 30 do 62 i str. nieparzysta od 33 do 63,
Henryka Sienkiewicza,
Wacława Sieroszewskiego,
Seweryna Sierpińskiego str. nieparzysta od 1 do 81, str. parzysta od 2 do 48,
Skrzynicka,
Leopolda Staffa str. parzysta od 2 do 80 i str. nieparzysta od 1 do 79,
Abrahama Sterna,
Wita Stwosza,
Sybiraków,
Jerzego Szaniawskiego,
Ewy Szelburg - Zarembiny str. parzysta od 2 do 30 i str. nieparzysta od 1 do 47,
księdza Piotra Ściegiennego,
Aleksandra Świętochowskiego str. parzysta od 150-182,
Juliana Tuwima,
księdza Jana Wadowskiego,
Wałowa,
Wyzwolenia str. nieparzysta od 45 do 197 i str. parzysta od 54 do 208,
Ludwika Zamenhofa str. parzysta od 2 do 124 i str. nieparzysta od 131 do 165,
Emila Zegadłowicza

Granice obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Lublin, które w latach szkolnych 2017/2018 – 2023/2024
mają zastosowanie w stosunku do uczniów, którzy rozpoczęli realizację obowiązku szkolnego w klasie pierwszej w roku szkolnym 2014/2015, 2015/2016 i 2016/2017

Abramowicka od 1 do 39 i od 2 do 16, Tadeusza Boya - Żeleńskiego, Brata Alberta, Tadeusza Brezy, Władysława Broniewskiego, Władysława Cholewy, Dąbrowska, Adolfa Dygasińskiego, Dywizjonu 303, Aleksandra Fredry, Romana Dmowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Aleksandra Gierymskiego, Głuska od 2 do 16, Grunwaldzka, Józefa Hallera, Hubalczyków, Jarosława Iwaszkiewicza, Mieczysława Jastruna, Franciszka Salezego Jezierskiego, Zygmunta Klukowskiego, Jana Kochanowskiego, Jerzego Kwiecińskiego, Oskara Kolberga, Stanisława Konarskiego, Janusza Korczaka, Kajetana Koźmiana, Krańcowa od 1 do 11 i od 2 do 20, Józefa Ignacego Kraszewskiego od 1 do 27 i od 2 do 36, Władysława Kunickiego od 51 do 105 i od 183 do 231 i od 72 do 256, Marii Kuncewiczowej, Tadeusza Kutrzeby, Eugeniusza Kwiatkowskiego, 11 Listopada, Łazienkowska, Waleriana Łukasińskiego od 17 do 41 i od 20 do 48, Stanisława Maczka, Makowa, Jana Matejki od 7 do 31 i od 6 do 36, Stanisława Mikołajczyka, Morsztynów, Kornela Makuszyńskiego, Piotra Michałowskiego, Adama Mickiewicza od 1 do 65 i od 2 do 44, Nadrzeczna, Nasienna, Obrońców Lublina, Wojciecha Oczki, Leopolda Okulickiego, Orląt Lwowskich, Aleksandra Orłowskiego, Stanisława Orzechowskiego, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Pajdowskiego, Iwana Pawłowa od 63 do 87 i od 58 do 76, Tadeusza Piskora, Jana Pocka, Powstańców Warszawy, Janiny Porazińskiej, Powojowa, Próżna, Władysława Raczkiewicza, Edwarda Raczyńskiego, Mikołaja Reja od 1 do 17 i od 2 do 108, Tadeusza Rejtana, Władysława Stanisława Reymonta od 1 do 17 i od 2 do 28, Stefana Roweckiego, Szańcowa, Sadowa, Henryka Siemiradzkiego od 33 do 63 i od 30 do 62, Henryka Sienkiewicza, Wacława Sieroszewskiego, Seweryna Sierpińskiego, Skrzynicka, Słodowa, Sokolniki, Leopolda Staffa, Anny Stanisławskiej, Abrahama Sterna, Wita Stwosza, Sybiraków, Jerzego Szaniawskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, ks. Piotra Ściegiennego, Aleksandra Świętochowskiego od 117 do 309 i od 110 do 196, Juliana Tuwima, ks. Jana Wadowskiego, Wałowa, Wyzwolenia, Zaciszna, Ludwika Zamenhoffa, Emila Zegadłowicza

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin