Sukcesy 2017/2018

dyplomMaria Pawłowska z klasy VIc zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kolorowy świat wierszy Doroty Gellner".

IMG 6744Uczniowie, którzy wykonali prace o Lublinie w języku angielskim otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
Albumy wykonali: Marika Pożarowszyk, Kacper Jaskowiak, Adam Pakuła, Karol Goljan, Marta Rola, Maria Pawłowska, Szymon Gawrylak, Szymon Patyra, Wiktoria Kozioł.
Praca Mariki Pożarowszczyk z klasy 3f otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie organizowanym przez SP25 w Lublinie.
Gratulujemy!!!

IMG 6717Z radością informujemy, że w konkursie "Moja Irlandia" organizowanym przez SP43 w Lublinie wyróżnienia zdobyły Magdalalena Misurek z klasy 5b i Maja Kielech z klasy 5c. Uczennice rzygotowały prezentacje multimedialne o "zielonej wyspie"- Irlandii.
Gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim uczniom z klas piątych, którzy wzięli udział w konkursie!!!

IMG 20180315 123333Uczniowie naszej szkoły byli o krok od zdobycia medalu w siatkówce "czwórek" chłopców. Po meczach w fazie grupowej awansowali do półfinałów. W meczach o I miejsce nie sprostali rywalom, ale w potyczce o brązowy medal walczyli dzielnie. Przegrali 2:1 setach i 15:13 w tie-breaku. Do końca nie było wiadomo kto zdobędzie medal. Tak naprawdę zadecydowały szczegóły. Dziękujemy im za godną postawę i reprezentowanie naszej szkoły.

DSC03150SP 25 - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Architektura Lublina i okolic - pejzaże mistyczne"- wyróżnienie Natalia Sternik VII b 15.03.2018

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i poetów Polski Niepodległej" nagroda Karolina Stopyra V a, wyróżnienie Natalia Sternik VII b

Nauczyciel plastyki - Grażyna Nóżka-Jabłońska

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do trzeciego etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych:
matematycznego - Wójcik Maciej kl. 6b
polonistycznego - Kufel Justyna kl. 6b, Stanisławska Karolina kl. 6b
historycznego - Małek Jan kl. 7a, Rogala Aleksander kl. 7a

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

DSC03106Wyróżnienie wystawą MDK .

nauczyciel plastyki - Grażyna Nóżka

DSC03104XVI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje Boże Narodzenie"- wyróżnienie Julia Karczmarz kl. Va.

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin