Sukcesy 2016/2017

Tytuł laureata w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie uzyskali uczniowie:
Hanna Krajka – klasa IVd - laureatka konkursu ortograficznego - opiekun: mgr Urszula Raszewska
Jan Małek – klasa VIa - laureat konkursu polonistycznego - opiekun: mgr Agnieszka Rosochacka-Wójtowicz

KONKURS

UCZEŃ

KLASA

OPIEKUN

Laureat konkursu ortograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty Hanna Krajka IVd  Urszula Raszewska
Laureat konkursu polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty Jan Małek VIa Agnieszka Rosochacka-Wójtowicz

II miejsce
wyróżnienie
w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na dwóch kółkach”
KMP Lublin

Jakub Targoński
Krzysztof Mazurek

 IIc  Urszula Pomałecka-Paszek
III miejsce - praca plastyczna kl. 0-III w Ogólnopolskim Konkursie „Moja Mała Ojczyzna” Gabriela Chlebicka IIIg Jolanta Słowik-Mazur
wyróżnienie - praca plastyczna kl.IV-VI w Ogólnopolskim Konkursie „Moja Mała Ojczyzna” Oliwia Gruszczyk- Butryńska   Grażyna Nózka-Jabłońska
II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Angielskiej Piosenki Dziecięcej organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 34 w Lublinie Zespół ‘LITTLE STARS’ Oliwia Klempka, Zuzanna Dzwonnik i Julia Saba    Sylwia Tomczak
wyróznienie w regionalnych eliminacjach do XIII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KARTOGRAFICZNEGO im. Barbary Petchenik Katarzyna Paszek VIb Irena Muraszka

I miejsce - 600m
I miejsce - 1000m
III miejsce - 300m
Biegi przełajowe "Mam nawyki mam wyniki"

Wiktor Sitarek
Dawid Litke
Szymon Barszcz

  Paweł Kuśmirek 
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Portret władcy w krzywym zwierciadle- karykatura króla Kazimierza Wielkiego" Natalia Sternik VIb  Grażyna Nóżka

 II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „BENEDYKT XVI W SERCACH DZIECI”

SP 31 Lublin pod patronatami: Edycji Świętego Pawła, Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683... SP31 Lublin 

Katarzyna Paszek VIb  Agnieszka Siewruk

wyróżnieniew XIII Regionalnym Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Komputera"

Szymon Pawelec VIc  Ireneusz Kołodziej

III miejsce w  IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej „Let’s sing”

Amelia Mysłowska VIb Anna Borek, Małgorzata Matras

II miejsce w V WOJEWÓDZKIM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK „JEZUS MALUSIEŃKI” w SP2 Lublin

Zespół wokalny  SP2 Małgorzata Matras-Kuśmirek

I miejsce w programie "Bezpieczna e-szkoła" realizowanym przez Fundację "5Medium" 

 

 Klasa VIb   VIb   Hanna Głos
III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Poezji Angielskiej "Rhymes and Poems for Young Learners" SP 3 Lublin Julia Saba 2d Sylwia Tomczak

I miejsce
II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Boże Narodzenie oczami dzieci”

 

Karina Szponar 

Weronika Golian

 IIIg  

IIIg 

 Jolanta Jurkowska

I miejsce - praca plastyczna w I Lubelskim Konkursie Interdyscyplinarnym Poświęconym Historii i Topografii Miasta Lublin "Moja przygoda z Lublinem ..." 

 

Katarzyna Paszek  VIb   Marta Król

I wyróżnienie w konkursie plastycznym „Szyldy lubelskich kupców” w ramach projektu „Lubelscy Kupcy – strategia marketingowa” realizowanego przez Fundację „5Medium”

 

Katarzyna Paszek  VIb  Hanna Głos

III miejsce w Mistrzostwach Miasta Lublin w Czwórboju Lekkoatletycznym 

 

Wasil Krystian, Boczek Michał, Mazur Michał, Kozłowski Filip, Litke Dawid i Sitarek Wiktor   -  Paweł Kuśmirek

III miejsce Mistrzostwach Szkół Miasta Lublin w pływaniu dziewcząt i chłopców

 

Natalia Siwko   VIb  Paweł Dziechcierewicz

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin