Konkursy 2017/2018

IMG 6689Prace zgłoszone do Międzynarodowego Konkursu „My town”„My town” organizowanego przez SP nr 25 w Lublinie:

• Marika Pożarowszczyk, kl. 3f
• Wiktoria Kozioł, kl. 1d
• Adam Pakuła, kl.4e

Zachęcamy uczniów klas piątych do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego. Szczegóły w regulaminie i na tablicy ogłoszeń w szkole.

18 stycznia 2018 odbył się szkolny etap „V Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej Let’s sing”. Zgłoszono 11 piosenek w języku angielskim. Decyzją organizatorów podczas finału festiwalu 
17 lutego 2018 szkołę reprezentować będą:
• Karolina Dońka z kl.6a z piosenką „Seven years old”
• Emilia Ożga z klasy 5b z piosenka „I have a dream”

W dniu 17 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „BEZPIECZNE FERIE” . Na konkurs nadesłano prace dziecięce uczniów klas I-III z 10 lubelskich świetlic szkolnych. 
Komisja konkursowa obejrzała wszystkie nadesłane prace dziecięce. Podzieliła je na trzy kategorie wiekowe: klasy I. klasy II i klasy III. Prace dziecięce prezentowały zróżnicowany poziom artystyczny, niektóre z nich wykonane zostały ciekawymi technikami plastycznymi.

Komisja konkursowa w dniu 15 stycznia 2018 r. obejrzała wszystkie prace nadesłane na konkurs z lubelskich świetlic szkolnych. Komisja poddała je szczegółowej analizie pod względem wykorzystania ciekawych i różnorodnych technik plastycznych, estetyki wykonania oraz skali trudności.

Konkurs skierowany jest do wychowanków i nauczycieli świetlic miasta Lublina.   

Honorowy patronat: Danuta Giletycz – Dyrektor SP nr 2 w Lublinie

Organizator:  Małgorzata Mizińska-Pietroń

24129737 10156015942789225 4718353493402444634 nl miejsce- Amelia Tanikowska , kl. I - opiekun M. Mizińska-Pietroń;
ll miejsce- Zuzanna Lewandowska , kl. I - opiekun K. Mizińska;
lll miejsce-Wanessa Klimkiewicz , kl. I- opiekun M. Cenkała;
wyróżnienie- Weronika Niedźwiedź , kl. III - opiekun M. Kandulska

Serdecznie gratuluję laureatom :)

Ewa Warowna

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie „My town” uczniów klas 1-7 (w II kategoriach wiekowych- wiek 6-9lat, wiek 10-30 lat).
Uczniowie wykonują pracę w języku angielskim - album pod tytułem „My town”. Tematem pracy jest prezentacja swojego miasta w formie pisemnej i graficznej. Praca ma format A4 i minimum 6 stron.

ferie konk swietlicaOrganizator: Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie mgr Kamila Mizińska
Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych miasta Lublin.
Praca ma być wykonana techniką dowolną w formacie A3.

Komisja konkursowa w dniu 28 listopada 2017 r. obejrzała wszystkie prace nadesłane na konkurs z lubelskich świetlic szkolnych. Prace podzielone zostały na 2 kategorie: prace płaskie i prace przestrzenne. Komisja poddała je szczegółowej analizie pod względem wykorzystania ciekawych i różnorodnych technik plastycznych, estetyki wykonania oraz skali trudności.

W dniu 20 listopada 2017 odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas 0-3 "Drzewo kredką malowane" organizowanego przez Mały Samorząd Uczniowski. Na konkurs wpłynęło wiele prac, z których przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami wybrali laureatów konkursu. Prace zostaną wywieszone na korytarzu pierwszego piętra. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom! 
 
Opiekunowie M.S.U.

W dniu 14 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „PRZYJAZNA ZEBRA - BEZPIECZEŃSTWO DZIECI W RUCHU DROGOWYM”.

Na konkurs napłynęło 85 dziecięcych prac plastycznych z 11 lubelskich szkół podstawowych oraz 34 utwory literackie, głównie pisanych wierszem, dzieci z klas I-III z 6 lubelskich szkół. Do rozstrzygnięcia konkursu powołano komisję konkursową...

zdrowe cialo duchW dniu 30 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego dla klas I-III pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch!” Na konkurs nadesłano 67 prac literakach uczniów klas I-III z 8 lubelskich szkół. 
Komisja konkursowa przeczytała wszystkie prace dziecięce. Prace prezentowały zróżnicowany poziom literacki.

Honorowy patronat: mgr Danuta Giletycz - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie
Organizator: mgr Ewa WarownaKonkurs adresowany jest do dzieci z kl. 0-III uczęszczających do świetlic szkolnych i zerówek szkolnych lub przedszkolnych.

W dniu 25 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie odbył się Szkolny Konkurs Plastyczno- Literacki „PRZYJAZNA ZEBRA” poświęcony bezpieczeństwu dzieci w ruchu drogowym. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III przygotowani przez wychowawców klas i wychowawców świetlicy szkolnej.

ortograficznego:

1. Pawelec Szymon kl. 7c
2. Kufel Justyna kl. 6b
3. Krajka Hanna kl. 5d

Organizator konkursu: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie, ul. Mickiewicza 24.
Osoby odpowiedzialne: Małgorzata Mizińska-Pietroń, Hanna Głos

Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VII uczęszczających do lubelskich szkół podstawowych. Każda szkoła zgłasza jeden czteroosobowy zespół, w skład którego wchodzi po jednym uczniu klas IV, V, VI oraz VII.

Konkurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w dniu 25 listopada 2017r.

Pliki do pobrania (regulamin, zgłoszenie, zgoda rodziców)

zdrowe cialo duchKonkurs adresowany jest do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. 

CELE KONKURSU:
1. Podniesienie świadomości wiedzy na temat zdrowego odżywiania.
2. Promowanie zdrowego stylu życia.
3. Zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi zdrowia.
4. Zachęcanie dzieci do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej.

I miejsce – Kinga Rej SP nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie – pod kierunkiem p. Jadwigi Kudyby

II miejsce – Karolina Worku SP nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie – pod kierunkiem p. Iwony Sumorek
III miejsce – Zofii Szewczyk SP nr 51 w Lublinie – pod kierunkiem p. Anny Szewczak

Zapraszamy do udziału w VI Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek dla Szkół Podstawowych miasta Lublin i województwa lubelskiego, który odbędzie się 13 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie.

REGULAMIN KONKURSU I KARTA ZGŁOSZENIA

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublinie (mgr Ewa Warowna). Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń klasy IV – VI szkoły podstawowej, który wykona indywidualną prezentację na temat „STOP PRZEMOCY”. Prace na konkurs należy dostarczyć do 30 września 2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku br. na stronie internetowej oraz facebooku Szkoły Podstawowej nr 2 w Lublinie.

Zapraszamy do udziału w V Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej dla Szkół Podstawowych miasta Lublin i województwa lubelskiego, który odbędzie się 17 lutego 2018 w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie.

Regulamin konkursu 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin