Nasza szkoła przystąpiła do programu „WF z klasą”. Dnia 15 października 2013 r.,  o godz.15.20 na sali gimnastycznej odbędzie się debata  Sportowego Okrągłego Stołu. Zapraszamy z każdej klasy IV-VI, zespoły 3-4 osobowe, które wezmą udział w debacie na temat udoskonalenia zajęć sportowych i rekreacyjnych w naszej szkole. Pytania, na które będziemy wspólnie szukać odpowiedzi to:

 

 

Co konkretnie chcemy poprawić?

Co możemy zrobić, aby było lepiej?

Jakiego wsparcia potrzebujemy?

Co można zrobić własnymi siłami?

Co potrzebne jest z zewnątrz?

Nauczyciele wychowania  fizycznego zapraszają do wspólnej dyskusji, czekamy na wasze pomysły.

       Ogłaszamy nabór uczniów do sekcji sportowych, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na zawodach i rozgrywkach sportowych międzyszkolnych, w następujących dyscyplinach: siatkówka dziewcząt i chłopców, koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka nożna chłopcy, tenis stołowy dziewczęta i chłopcy, sumo, lekkoatletyka, szachy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego. Ci, którzy przejdą pomyślnie testy, dostaną się do drużyny reprezentacyjnej i będą mieli zaszczyt występować w barwach szkoły. Terminy spotkań, na których w drodze selekcji wyłonimy najlepszych, podamy pod koniec października.  

 

Dodatkowe informacje

facebook_page_plugin